Zakonca Horn državna prvaka

Sobotnega državnega prvenstva za člane, veterane in para karate v Polzeli, ki ga je organizairala Karate zveza Slovenije, so se udeležili tudi člani Karate kluba Novo mesto. Karolina Horn je z enim osvojenim dvobojem z rezultatom 5:0 osvojila naslov državne prvakinje v kategoriji veteranke -50 let. Franjo Horn je naslov državnega prvaka v kategoriji veterani +50 let osvojil s kar tremi dvoboji z rezultatom 5:0. V isti kategoriji je uspešno nastopal tudi Mihael Rukše, ki je osvojil odlično 3. mesto.

Ob močni podpori ostalih članov kluba, družine in lokalnega okolja, so posamezniki ponovno dokazali, da se trdno delo, vztrajnost ter disciplina, vedno izkažejo za uspešno kombinacijo. Za podporo pri delovanju kluba se zahvaljujejo tudi Mestni občini Novo mesto.

Vir: Karate klub Novo mesto

© 1989 - 2024 TELEVIZIJA NOVO MESTO d.o.o.

Izdelava: abeone.si