VODSTVO

Irena Vide
direktorica in odgovorna urednica
E: irena.vide@tv-nm.si
T: 07 39 30 862

POSLOVNA PISARNA, TRŽENJE IN PROGRAM

Anita Frlan
vodja poslovne pisarne
E: anita.frlan@tv-nm.si
E: tajnistvo@tv-nm.si
T: 07 39 30 876
M: 031 651 045

UREDNIŠTVO

Živa Zakšek
koordinatorica programa, urednica, novinarka
E: ziva.zaksek@tv-nm.si
T: 07 39 30 833
M: 051 384 976

Vesna Lakner Sofrić
urednica, novinarka
E: uredniki@tv-nm.si
E: vesna.lakner@tv-nm.si
T: 07 39 30 861

Slobodan Jovič
urednik, novinar
E: slobodan.jovic@tv-nm.si
T: 07 39 30 864
M: 041 331 408

Vesna Slanc
urednica, novinarka
E: vesna.slanc@tv-nm.si
T: 07 39 30 861
M: 040 293 800

David Jakopič
urednik, novinar
E: david.jakopic@tv-nm.si
T: 07 39 30 863

PRODUKCIJA

Iztok Fink
koordinator produkcije
E: iztok.fink@tv-nm.si
T: 07 39 30 875

Matej R. Škof
snemalec, montažer
E: matej.skof@tv-nm.si
T: 07 39 30 863

Mario Murko
snemalec, montažer
E: mario.murko@tv-nm.si
T: 07 39 30 860

Marko Jerič
koordinator oglasov
E: oglasi@tv-nm.si
T: 07 39 30 866

Robert Bele
grafik, montažer
E: grafika@tv-nm.si
T: 07 39 30 865

REŽIJA, DEŽURNI, STUDIO