Tudi odbojkarji uspešni

Odbojkarji Krke so v soboto v Brezovici odigrali tekmo 9. kroga 1. B DOL in vknjižili še deveto zmago.

Prvi niz tekme med Špan Brezovico in Krko se je začel izenačeno, a so gostje iz Novega mesta z zbrano igro niz dobili z 22:25. Tudi drugi niz se je začel izenačeno, Špan Brezovica je igrala izvrstno, ekipi sta se po time-outu izmenjavali na servisu do rezultata 22:19, potem pa je Krki uspelo izenačiti na 22 in Krka je po napeti končnici niz dobila z rezultatom 26:28. V tretjem nizu so Novomeščani začeli bolje in so prednost ves čas ohranjali, tako da so tretji niz dobili z rezultatom 18:25.

Pred novomeškimi odbojkarji je pester teden, saj sta na sporedu dve domači tekmi. V sredo se bodo v 10. krogu 1.B DOL v ŠD Marof pomerili z ekipo KekoOprema Žužemberk, v četrtek pa v isti dvorani v osmini Pokala Slovenijez ekipo Calcit Volley.

vir: MOK Krka

© 1989 - 2024 TELEVIZIJA NOVO MESTO d.o.o.

Izdelava: abeone.si