Drugi poraz Krkašev v 2. ABA ligi

Novomeški košarkarji so doživeli drugi poraz v 2. ABA ligi. V 9. kolu so v Banjaluki izgubili z domačim Borcem z 72:83 (23:22, 14:16, 16:21, 19:24). Kljub temu s šestimi zmagami in dvema porazoma ostajajo tik pod vrhom lestvice.

Gašper Okorn, trener Krke: »Nadzirali smo tekmo praktično ves prvi polčas, potem pa dovolili, da je Borac z delnim izidom 5:0 polčas dobil. To se je nadaljevalo tudi na začetku tretje četrtine, ko so naredili delni izid 7:0, skupaj torej 12:0 in tu se je tekma prelomila. Borac je nato nadzoroval tekmo, mi pa se nismo mogli več približati. Naš met z zunanjih položajev je bil preslab za tako tekmo. Tako napad kot obramba sta bili pod povprečjem, ampak ključne so bile tiste štiri minute na koncu prvega in začetku drugega polčasa.«