Krkaši iz Laškega z zmago

Novomeški košarkarji so v 9. krogu Lige Nova KBM v gosteh premagali Zlatorog z 81:71 (31:22, 21:13, 16:19, 13:17) in tudi po 14. uradni tekmi v letošnji sezoni ostajajo neporaženi.

Gašper Okorn, trener Krke: »Zadovoljen sem, kako smo odprli tekmo v napadu, obramba pa je bila kolikor toliko solidna. Prvi polčas je bil torej zadovoljiv. Drugi polčas bi bil obrambno še nekako sprejemljiv, smo pa v napadu zelo pokazali. To je bilo dovolj za zmago, a s tem nikakor ne moremo biti zadovoljni. Imam občutek, da smo se ob polčasu ne glede na vsa opozorila zadovoljili, kot da je tekma že končana. Je pa bilo to dobro opozorilo, da moramo z vsemi tekmeci v slovenski ligi, še posebej pa na njihovem parketu, resno odigrati vseh 40 minut. To je naš največji problem, ki ga imamo s sabo. V prvenstvu gremo naprej korak za korakom in še daleč smo od kakšnih končnih odločitev. Devet zmag je v redu, ampak od tega nimamo nič, če na koncu ne bomo naredili nekega rezultata.«

Vir in foto: KK Krka

© 1989 - 2024 TELEVIZIJA NOVO MESTO d.o.o.

Izdelava: abeone.si