Vročinski val zajel Slovenijo

NOVO MESTO – Slovenijo je zajel prvi letošnji izrazitejši vročinski val. Temperature bodo v prihodnjih dneh marsikje presegle 35 stopinj Celzija, zdravstvene službe pa opozarjajo na previdnost. Kako vročino doživljajo Novomeščani in kakšne posledice že opažajo zdravstveni delavci, preverjamo v naslednjem prispevku.

© 1989 - 2026 TELEVIZIJA NOVO MESTO d.o.o.

Izdelava: abeone.si