
SEVNICA – Včeraj so prvega okuženega s coronavirusom zaznali tudi v Posavju. Prva zdravstvena ustanova v regiji, ki je začela zaščitne ukrepe izvajati že 2.marca, je bil Zdravstveni dom Sevnica in zdaj so te ukrepe še zaostrili. Za občane Sevnice sta vstopni točki za odvzem brisa dve: bolnišnica Brežice in Celje.
TELEVIZIJA NOVO MESTO d.o.o.
Podbevškova ulica 12
8000 Novo mesto
Telefon:
07 393 08 76 (tajništvo)
07 393 08 60 (uredništvo)
E-naslov:
tajnistvo@tv-nm.si
uredniki@tv-nm.si