NOVO MESTO – Na zahtevnem mednarodnem turnirju v tajskem boksu v Avstrijskem Bregenzu so se izkazali borci novomeškega Scorpion Gyma. Sašo Vorkapić, Bojana Šebenik in Lily Fideršek so se okitili s šampionskimi pasovi za najboljše v svojih kategorijah.