
BREŽICE – Včeraj je bilo v Sloveniji ob več kot 3600 opravljenih testih potrjenih 387 okužb s koronavirusom, kar pomeni, da se približujemo razglasitvi epidemije, na kar se pripravljajo tudi v bolnišnicah. Po torkovem sestanku vodstev slovenskih bolnišnic z zdravstvenim ministrom Tomažem Gantarjem smo preverili, kaj te razmere pomenijo za brežiško bolnišnico, v kateri so tako imenovano rdečo cono, namenjeno covid pozitivnim pacientom, uredili na internem oddelku.
TELEVIZIJA NOVO MESTO d.o.o.
Podbevškova ulica 12
8000 Novo mesto
Telefon:
07 393 08 76 (tajništvo)
07 393 08 60 (uredništvo)
E-naslov:
tajnistvo@tv-nm.si
uredniki@tv-nm.si