
NOVO MESTO – Učenci in dijaki so se po dobrem tednu počitnic vrnili v šolske klopi. Novost v šolstvu je njihovo prostovoljno samotestiranje dvakrat tedensko, ob ponedeljkih in sredah. To je po novem priporočljivo za vse učence od prvega razreda. Pogosteje se bodo testirali tudi strokovni kadri. V šolah upajo, da bodo s tem vsaj delno omejili porast okužb, ki ga pri nas beležimo zadnje dni.
TELEVIZIJA NOVO MESTO d.o.o.
Podbevškova ulica 12
8000 Novo mesto
Telefon:
07 393 08 76 (tajništvo)
07 393 08 60 (uredništvo)
E-naslov:
tajnistvo@tv-nm.si
uredniki@tv-nm.si