Polaganje venca v Pogancih

POGANCI, PREČNA – Ob 35. obletnici samostojne države se vrstijo številne slovesnosti. V počastitev dneva državnosti in v spomin na prvi dan osamosvojitvene vojne za neodvisno državo so tradicionalno položili venec tudi pri spominskem obeležju v Pogancih.

© 1989 - 2026 TELEVIZIJA NOVO MESTO d.o.o.

Izdelava: abeone.si