
BELA CERKEV – Šmarješko občino je včeraj popoldne obiskala ministrica za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano Aleksandra Pivec. Rdeča nit pogovora z županom so bili predvsem smeli razvojni načrti na področju turizma, ki jih v Šmarjeških Toplicah skupaj z ostalimi deležniki, šentjernejskima zavodom Historium, ki upravlja pleterski muzej na prostem in kmetijo Karlovček, lastnico večine zemljišč, snujejo na območju Klevevža.
TELEVIZIJA NOVO MESTO d.o.o.
Podbevškova ulica 12
8000 Novo mesto
Telefon:
07 393 08 76 (tajništvo)
07 393 08 60 (uredništvo)
E-naslov:
tajnistvo@tv-nm.si
uredniki@tv-nm.si