
NOVO MESTO – Učenci in dijaki jutri začenjajo novo šolsko leto, ki pa bo vnovič potekalo ob upoštevanju epidemičnih ukrepov, kot so umivanje in razkuževanje rok, prezračevanje, možno bo tudi prostovoljno samotestiranje. Na novomeški gimnaziji, ki jo bo obiskovalo 706 dijakov, se že veselijo jutrišnjega dne, ko bo na šolskih hodnikih vnovič slišati vrvež.
TELEVIZIJA NOVO MESTO d.o.o.
Podbevškova ulica 12
8000 Novo mesto
Telefon:
07 393 08 76 (tajništvo)
07 393 08 60 (uredništvo)
E-naslov:
tajnistvo@tv-nm.si
uredniki@tv-nm.si