NOVO MESTO – Slovenska vojska v spomin na čas, ko so naborniki pred 29 leti vojaški rok začeli služiti v Sloveniji, danes praznuje svoj dan. Podobno kot v zadnjih letih ga tudi tokrat zaznamujejo prizadevanja za kadrovsko in materialno krepitev vojske.